Hotel Vil'Aj
Wygodny Hotel Vil'Aj Grand-Bourg zapewnia również parking.
Place de l'eglise leży zaledwie 1 km od tego wygodnego hotelu, a Écomusée de Marie Galante jest w odległości 25-minutowego spaceru. Goście mogą zwiedzić takie miejsca kultu jak Eglise de l'Immaculee-Conception de Grand-Bourg, znajdujące się w pobliżu od tego hotelu. Ecomusee Murat znajduje się również w odległości 30-minutowego spaceru. Lotnisko Marie-Galante oddalone jest od obiektu o 10 min jazdy samochodem.
Vil'Aj jest położony zaledwie 1 km od restauracji Pizzeria le Zanzibar, która oferuje dania kuchni włoskiej.
- Lokalne atrakcje
- Port Grand-Bourg750 m
- Grotte de Notre-Dame de Lourdes300 m
- Anse Caraibe Plongee700 m
- Place de l'eglise500 m
- Docteur Marcel Etzol650 m
- Plage Du 3Eme Pont700 m
- Lekouz's house750 m
- El Rancho650 m
- Touloukaera Charter800 m
- Eglise Assemblee de Dieu600 m
- Lotniska
- Lotnisko Marie-Galante6 km
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Całkowity zakaz palenia
- Bezpłatne Wi-Fi
- Parking
Opcje wyżywienia
- Czajnik
- Przybory kuchenne
Do dyspozycji gości w pokoju
- Herbata i kawa
- Stół
- Prasowanie
Ważna informacja
Często Zadawane Pytania
- 🌇
Jak daleko od centrum miasta leży Hotel Vil'Aj?
Podróż od Hotel Vil'Aj do centrum miasta zajmuje 10 min spacerem. - 🚗
Czy mogę zaparkować samochód obok Hotel Vil'Aj?
Goście Hotel Vil'Aj mogą skorzystać z parkingu.